Telefon Dinleme Programı

Android İzleme Nedir?

Android izleme Cocuğunuzu kötü alışkanlık ve davranışlardan uzak tutabilmek, Ebeveynlerinizin kaybolmalarını engellemek veya Personelinizin değerli iş zamanınızı doğru kullandığına emin olabilmek için geliştirilmiş bir mobil telefon kontrol yazılımıdır.

  Sürekli güncellenen bu müthiş yazılım sayesinde Gelen-Giden Aramalar, SMS Kayıtları, Konum Bilgisi,WhatAapp, Skype, Line, Viber, Facebook, Hike Kayıtları, Internet gezinme geçmişi bilgileri ve daha fazlasına panelinizden tek tıkla ulaşırsınız...

  Online Kontrol Panelinize istediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz...

  Tüm Android Cep Telefonu Modelleriyle Uyumludur...

  7/24 Teknik Destek ve İstanbul içi yerinde kurulum hizmetiyle %100 Müşteri memnuniyeti...

GÖRÜŞMELERİ DİNLEME
Android izleme ile çocuğunuzun telefonu ile gerçekleştirilen tüm aramaları dinleyebilirsiniz, bu size çocuğunuz ile iletişime geçmeye çalışan potansiyel tehlike arzedebilecek kişilerden zamanında haberdar olarak çocuğunuzu korumanıza yardımcı olacaktır.

CANLI KAMERA İZLEME
Android izleme ile çocuğunuzun telefonunun ister ön ister arka kamerasını Canlı Paneliniz üzerinden tek tıkla açabilir ve anında canlı olarak fotoğraf çekebilir, isterseniz de yine aynı şekilde canlı video aktarımı ile telefonun o anda bulunduğu alanı görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik çocuğunuzun bulunduğu ortam hakkında en net bilgiye erişmenizi sağlayacaktır.

ÇEVREYİ DİNLEME
Çocuğunuzun telefonun bulunduğu ortam seslerini ister canlı ister kaydederek dinleyebilirsiniz., böylece çocuğunuzun tehlikeli ortamlarda bulunup bulunmadıklarını anlayabilirsiniz.


KONUM BİLDİRİMİ
Çocuğunuzun o anda tam olarak nerede olduğunu online anında görebilirsiniz. Ebeveynler bu özellik sayesinde çocuklarının her an tam olarak nerede olduklarını GPS vasıtasıyla anında online olarak öğrenebilirler.


MULTİMEDYA VERİ AKTARIMI
​Çocuklarınızın cep telefonlarında bulunan video ve fotoğrafları kontrol edebilirsiniz, çocuklarınızın kendileri açısından zararlı olabilecek multimmedya aktiviteleri içerisinde bulunup bulunmadıklarını kontrol etmenize yardımcı olacak bir özelliktir.

WHATSAPP & FACEBOOK , LINE, SKYPE,HIKE İZLEME
Çocuklarınızın popüler sosyal iletişim aplikasyonlarından olan mesajlaşmaları okuyabilirsiniz özellik size günümüzde oldukça çok potansiyel tehlike içeren sosyal medya iletişiminde bulunan çocuğunuzun bu iletişiminde güvenli çember içerisinde kalıp kalmadığı yönünde bir fikir sağlayabilir ve extra bir koruma önlemi almış olursunuz.

WEB AKTİVİTESİ KONTROLÜ
Çocuklarınızın cep telefonlarıyla hangi sitelere giriş yaptıklarına bakabilir isterseniz buna sınırlama koyabilirsiniz, çocuğunuzun cep telefonu ile giriş yaptığı tüm web sitelerini kontrol edebilirsiniz, potansiyel tehlikeli websitelerinden anında haberdar olup bu tehlikeli içeriğe erişimini engelleyebilirsiniz.

REHBER İÇERİĞİNİ GÖRÜNTÜLEME
Çocuklarınızın iletişimde bulunduğu kişilerin tam listesini telefonun rehber kısmından detaylı bir şekilde görüntüleyebilme ve istenilen kişi veya kişileri aramalardan ve mesajlaşmalardan bloke edebilme

SİM KART DEĞİŞİKLİĞİNDEN ETKİLENMEZ
Çocuğunuz telefonunda kullandığı sim kartını değiştirse dahi Cepkontrol bunu size anında emailinize bidirir ve normal çalışmasına devam edip yeni sim kart takılmış olsa dahi telefondaki bilgileri size göndermeye devam eder.

TAMAMEN GÖRÜNMEZ
Cepkontrol ile çocuğunuzun telefonunda tamamen gizli modda çalışacak ve hiç bir uyarı vermeyecektir, yazılım çocuğunuzun telefonuna yüklendiği andan itibaren telefonda hiç bir ikon , simge veya yazılımın o cihazda olduğuna dair her hangi bir uyarı göstermeyecek ve arka planda sessiz bir şekilde çalışacaktır. Özelliklerin kullanımları sırasında dahi cihaz ekranında veya işleyişinde hiç bir değişiklik olmaz.

SINIRSIZ CİHAZ DEĞİŞTİRME
Android izleme lisansınız süresince çocuğunuzun telefonunun değişmesi veya diğer bir sebeple cihaz değiştirmek durumunda kalmanız durumunda bunu çok kolay bir şekilde kullanıcı panelinizden yapabilme özellği, sınırsız sayıda cihaz değiştirebilirsiniz.

24 SAAT ÜCRETSİZ DENEYİN!


ANDROİD İZLEME 1 AY LİSANS

ANDROİD İZLEME 1 AY LİSANS

Android izleme 1 ay lisans satın alma işleminizden hemen sonraki 5 dakika içinde Lisans Aktivasyon K..

299,00TL

ANDROİD İZLEME 3 AY LİSANS

ANDROİD İZLEME 3 AY LİSANS

Android izleme 3 ay lisans satın alma işleminizden hemen sonraki 5 dakika içinde Lisans Aktivasyon K..

499,00TL

ANDROİD İZLEME 6 AY LİSANS

ANDROİD İZLEME 6 AY LİSANS

Android izleme 6 ay lisans satın alma işleminizden hemen sonraki 5 dakika içinde Lisans Aktivasyon K..

699,00TL

ANDROİD İZLEME 12 AY LİSANS

ANDROİD İZLEME 12 AY LİSANS

Android izleme 12 ay lisans satın alma işleminizden hemen sonraki 5 dakika içinde Lisans Aktivasyon ..

899,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Orgy